Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

TMW dysponuje potencjałem i doświadczeniem w zakresie realizacji dostaw inwestycyjnych. Współpracujemy z różnymi firmami wykonawczymi bezpośrednio, jak również za pośrednictwem hurtowni sanitarnych.

Oferta dla sanitariatów publicznych obejmuje obok stelazy do WC stelaże do umywalek, pisuarów oraz zestawy do toalet dla niepełnosprawnych, w skład krtórych wchodzą oprócz odpowiednich wersji stelaży do WC i umywalek, również stelaże do mocowania poręczy i siedzisk natryskowych. Produkujemy również specjalistyczne stelaże wykonywane wg indywidualnego projektu. Stelaże do misek ustępowych wiszących są produkowane ze spłuczkami różnych producentów i z różnymi sposobami spustu wody, płytki z przyciskami lub spłuczki pneumatyczne i sterowane podczerwienią (w zależności od projektu inwestycji) oraz do różnych misek np. ze stali nierdzewnej. Ponadto oferujemy stelaże do WC także ze spłuczkami ciśnieniowymi ręcznymi i uruchamianymi podczerwienią.

TMW dysponuje także własnym systemem do WC o nazwie Viking i płytka ze stali - Alvera, która przeznaczona do sanitariatów publicznych narażonych na wandalizm, jest mocowana na ramce z blachy stalowej przykręcanej do stelaża Viking 81.9006 dwoma śrubami M8. Gwarantuje to wyjątkową odporność na uderzenia i akty wandalizmu w porównaniu do płytek stalowych innych producentów mocowanych na ramce z tworzywa sztucznego (jak zwykłe, nie stalowe płytki spustowe). Przycisk wyzwalający spust wody jest sprzęgnięty cięgnem Bowden`a z zaworem spustowym. Umożliwia to bardzo szybki montaż płytki, gdyż zbędne jest pracochłonne docinanie i regulacja popychaczy. Płytka ALVERA oprócz mechanicznego spustu wody, może być wykonana w wersji z czujnikiem elektronicznym na podczerwień. Zbiornik spłukujący Viking jest wówczas wyposażony w elektromagnes podnoszący zawór spustowy. Dodatkowy układ mechaniczny jest na ogół wymagany ze względu na możliwość spuszczania wody przy braku prądu.

Szeroki asortyment inwestycyjny występuje również w stelażach do pisuarów, które mają dopływy i odpływy spłuczek podtynkowe i natynkowe. Stosowanie stelaży do pisuarów jest oczywiście optymalne dla pisuarów z dopływem i odpływem podtynkowym. W zależności od wymagań inwestycyjnych TMW wykonuje stelaże z płytami armaturowymi do spłuczek ciśnieniowych i sterowanych podczerwienią różnych producentów.

Jesteśmy pierwszą polską firmą, która zrealizowała system kanalizacji podciśnieniowej w obiekcie budowlanym (od projektu po montaż i rozruch). Kanalizacja ta znajduje się w klinice Malo w budynku Rondo w Warszawie.

Realizujemy również dostawy specjalistycznych stelaży na statki pasażerskie dla firm niemieckich.

 

Wykonujemy również stelaże na zamówienie-wg wymiarów klienta